fundusze europejskie
fundusze europejskie

Subito Advising

 

Aktualności


 

01 04.2020

Funkcjonowanie SUBITO ADVISING SP. Z O. O. w okresie pandemii covid-19

SUBITO ADVISING

W związku z obecną sytuacją na terenie kraju przekazujemy kilka istotnych informacji nt. funkcjonowania firmy w okresie pandemii.

Mając na uwadze obecnie trwającą pandemię COVID-19, firma Subito Advising Sp. z o. o. wprowadza następujące zmiany w swoim funkcjonowaniu, które będą obowiązywać do momentu likwidacji obostrzeń ze strony rządu:

- respektując zasady akcji #zostańwdomu, nasi pracownicy i współpracownicy pracują zdalnie ze swoich domów,

- ze względu na fakt, że kierownictwo firmy pojawia się w biurze tylko raz na jakiś czas, dostępność stacjonarnego numeru telefonu naszej firmy jest ograniczona – prosimy o kontakt na telefony komórkowe/e-maile wskazane w zakładce „kontakt”,

- wszelkie konsultacje dot. Państwa projektów/pomysłów na projekty są udzielane wyłącznie drogą mailową lub telefoniczną – do odwołania nie będą możliwe spotkania w biurze firmy oraz siedzibie klienta.

Pragniemy przy tym poinformować, że wiele naborów wniosków zostało wydłużonych bądź przesuniętych na inny termin, co oznacza, że jakość Państwa projektów może być znacznie wyższa. W najbliższym czasie będziemy informować o najbardziej interesujących naborach, dla których jesteśmy gotowi opracować dokumentację aplikacyjną. Jednocześnie przepraszamy za zwłokę w odpowiedziach na Państwa maile – ze względu na czasowe zawirowania kadrowe oraz natłok pracy w ostatnim czasie (którego efektami pochwalimy się już niedługo) prosimy o cierpliwość – na pewno odpowiemy.powrót ››


 

Dane kontaktowe


Subito Advising Sp. z o. o.
ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa, Polska

 

Godziny otwarcia biura
pon - pt: 8:00 - 16:00
 

Kontakt:
+48 22 632 21 49